Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Aytemiz'e Gelenler Kazançlı Çıkıyor

by User Not Found | Eki 01, 2020

Aytemiz, 1 Ekim – 15 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Aytemiz Kart ile yapılacak 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 50 TL’ye varan hediye puan kazandırıyor.

Aytemiz ve Yapı Kredi, 1 Ekim – 15 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı. Aytemiz istasyonlarına gelen Yapı Kredi Worldcard sahipleri, tek seferde ve farklı günlerde 4 defa yapacakları 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişlerine, SMS katılımı ile 30 TL, World Mobil uygulaması katılımı ile 40 TL Aytemiz Puan kazanacak. 4 işlemden en az birinde POS'ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda ise 40 TL’ye ek 10 TL, toplam 50 TL Aytemiz Puan kazanacak.

Kampanya koşulları:

  • Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Aytemiz istasyonlarından 01 Ekim - 15 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olacak World üyesi Aytemiz istasyonlarına gelen Yapı Kredi Worldcard sahipleri, tek seferde ve farklı günlerde 4 defa yapacakları 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişlerine, SMS katılımı ile 30 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımı ile 40 TLAytemiz Puan kazanan kullanıcılar, dört işlemden en az biriniPOS’TA QR kod ile tamamlaması durumunda ek olarak 10 TL toplamda 50 TL Aytemiz Puan kazanacaktır.
  • 01 Ekim  - 15 Kasım 2020 tarihleri arasında farklı günlerde 4 defa yapacakları 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişlerine, SMS katılımı ile 30 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımı ile 40 TLAytemiz Puan kazanan kullanıcılar, yapılan dört harcamadan birini POS’TA QR kod ile tamamlaması durumunda ek olarak 10 TL toplamda 50 TL Aytemiz Puan kazanacaktır.
  • Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için AYTEMIZ yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.Kazanılan Aytemiz Puan’lar world üyesi Aytemiz istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve otogaz (yakıt) alımında harcanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında işlemlerin Aytemiz marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Aytemiz Puan’lar 20 Kasım 2020 tarihinde yüklenecektir. Aytemiz Puan’ların son kullanım tarihi 01 Aralık 2020 olup, kullanılmayan Aytemiz Puan’lar 02 Aralık 2020 tarihinde geri alınacaktır.
  • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar,Anadolubank Worldcard’larve Business TL Card dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
  • Aytemiz akaryakıt istasyonlarından self servis uygulaması yapılan akaryakıt alımları kampanya dahil değildir.
  • World Business kartlar World mobile uygulaması kampanyasından faydalanamazlar.
  • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Ayrıntılı bilgi için: www.worldcard.com.tr, www.tlcard.com.tr ve www.ykbticarikartlar.com’ u ziyaret edebilirsiniz.
Kampanyaya dahil istasyon listesi için tıklayınız.

Leave a comment