Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Aytemiz İstasyonlarına Gel 3 Kat Puan Kazan!

by User Not Found | Eki 01, 2020

Türk Telekom bireysel mobil, internet ve ev telefonu müşterileri tüm Aytemiz Akaryakıt istasyonlarından Aytemiz Kart ile yapacakları akaryakıt alımlarında anında 3 kat puan kazanma fırsatından yararlanıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden veya Online İşlemler Bana Özel menüsünden Fırsat Kodu Al butonu tıklanarak ya da cep telefonundan AYTEMIZ boşluk TCKN kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.

Aytemiz kodu kullanabilmek için öncelikle Aytemiz istasyonlarından temin etmiş olduğu Aytemiz kartlarını 8869 no’lu kısa mesaj numarasına ONAY yazarak 16 haneli AYTEMİZ KART numarasını, AD ve SOYADINI aralarında birer boşluk bırakarak kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor.

Aktif edilmiş Aytemiz kart numarası ile Aytemiz mobil uygulamasına veya aytemiz.com.tr sitesine girerek hediye akaryakıt kodunu, mobil aplikasyon içerisinde, “Kartım” sekmesindeki “Katılım Kodu Gir” alanına tıklayarak veya aytemiz.com.tr sitesine kullanıcı girişi yaparak ”Kampanya Kodu Giriniz”   alanına hediye kodu girerek kod eşleştirmesi yapılacaktır.

Kodların eşleştirilmesinden sonra Aytemiz Puan Kart ile Aytemiz istasyonlarından yapılacak yakıt alımlarında 3 kat fazla puan kazanmaya başlayacaktır.                                                                                                                   

Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri

AYTEMIZ boşluk TCKN6262


Kampanya Koşulları

  • Kampanya 1 Ekim – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir.
  • Şifreler tek kullanımlıktır.
  • Kod alımı Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması ve Online İşlemler Bana Özel menüsü üzerinden ücretsizdir.
  • Kampanya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Kaybolan kodlardan Türk Telekom Grubu veya Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. sorumlu değildir.
  • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ve Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Leave a comment