Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Dünya Çocuk Kitapları Haftası Instagram Yarışması Katılım Koşulları

by User Not Found | Kas 09, 2020

1.Yarışmamız Aytemiz ve Doğan Egmont iş birliğiyle 9 -15 Kasım tarihleri arasında Asil Özbay’ın Instagram sayfası üzerinden düzenlenecektir. https://www.instagram.com/asilozbay/

2. Katılımcılardan @aytemizofficial ve @doganegmont Instagram hesaplarını takip etmeleri ve Asil Özbay’ın paylaştığı yarışma içeriğinin altına yorum olarak bir arkadaşlarını etiketlemeleri istenecektir.

3. Katılımcılar bir yorumda sadece bir arkadaşını etiketleyebilecektir. Ancak; farklı arkadaşlarını birden fazla yorum yaparak etiketleyebilirler.

4.Yarışmaya katılım gösteren ve yarışma koşullarını yerine getirenler arasından Asil Özbay’ın seçeceği 10 kişi Doğan Egmont’tan 3 adet çocuk kitabı kazanacaktır. Kitaplar 0-3 yaş grubu, 3-6 yaş grubu ve 9+ yaş gruplarına aittir ve kazanan kişilerle iletişime geçilerek hangi yaş grubuna ait kitap istedikleri sorulacak, gönderimler ona göre yapılacaktır. 

5.Kazananlar 16 Kasım tarihinde Aytemiz Instagram sayfasında story üzerinden açıklanacaktır.

6. Kazananların isim, soy isim ve telefon numaralarını @aytemizofficial Instagram sayfasına direkt mesaj olarak yollamaları istenecektir. İstenilen bilgilerin tam ve doğru verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışmaya katılım tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumda katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Aytemiz, katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

7. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.

8. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.

9. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

10. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

11. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar.

12. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez. Bir kişi birden fazla yorum ile yarışmaya katılsa dahi, birden fazla ödül kazanamaz.

13. Çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Aytemiz’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

14. Aytemiz, kazananlara karşı hiçbir yükümlülüğü olmaksızın ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın kampanya ve ödülü iptal etme hakkına sahiptir. Kazananlar bu durumda, Aytemiz’den hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarını ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul beyan ve taahhüt ederler.

15.Aytemiz uygulama kurallarını değiştirme ve uzatma haklarını saklı tutar.

16.Yarışmaya katılım sağlayan herkes, katılım koşullarının tamamını koşulsuz kabul etmiş sayılır.

Leave a comment