Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Aytemiz’in yeni reklam filmi yayında

by Alican Taner | Şub 23, 2022

Aytemiz’in yeni reklam filmi, “Bi’ kere Aytemiz, Hep Aytemiz” sloganıyla yayında. İstasyon ve hizmetlerindeki yeniliklerini reklam filminde de ortaya koyan Aytemiz, yeni reklam filminde yolu daha önce Aytemiz ile kesişmemiş olan sürücülerin Aytemiz ile tanışmalarına yer veriyor.

Yapılan marka araştırmaları, Aytemiz müşterilerinin aldıkları hizmet ve ürünlerden son derece memnun olduğunu ve müşterilerinin sadık birer marka savunucusu haline geldiklerini gösteriyor. Aytemiz de bu araştırma sonuçlarından yola çıkarak son dönemlerde gerçekleştirdiği ürün ve hizmet yatırımlarını yeni bir reklam filmi ile tüketicilere duyuruyor.

Akaryakıt sektöründe 1963 yılından beri faaliyet gösteren Aytemiz, yeni reklam filmi ile yolu henüz Aytemiz ile kesişmemiş insanlara sesleniyor. Filmde Aytemiz’in yenilenen yüzünün yanı sıra Türkiye’de ilk kez Aytemiz’de hizmet vermeye başlayan E-şarj, sadece Aytemiz’de olan Motorcu Dostu İstasyon ve Self Servis konseptleri ile yeni ve modern ON 7/24 market konseptine yer veriliyor. Müşteri memnuniyetinde önemli bir katkısı olan güler yüzlü ve iyi hizmet, temiz ve hijyenik tuvalet de dahil olmak üzere tüm ürün ve hizmetler filmde deneyimler üzerinden aktarılıyor.

Sürücülerin, günlük hayatta gelişebilecek anlık ihtiyaçları için daha önce yollarının kesişmediği Aytemiz’e gelmeleri ve aldıkları hizmetten çok memnun kalmaları da reklam filminde “Bi’ kere Aytemiz, hep Aytemiz” sloganıyla vurgulanıyor.

Reklam filmini ünlü oyuncu Okan Yalabık seslendirirken, film müziği olarak ise Pinhani grubunun çok sevilen “Hele bi gel” şarkısı yer alıyor.

Leave a comment