Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Motorcu Dostu Trafik

Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt markası Aytemiz, “Motorcu Dostu İstasyon” projesinin bir ileri aşaması olarak, “Motorcu Dostu Trafik” sosyal sorumluluk projesini “trafikte empati hareketi” sloganı ile hayata geçiriyor. Trafikteki motosiklet ve diğer taşıt kullanıcılarının birbirlerini daha iyi anlaması ve güvenli bir sürüş ortamı sağlanması için, paydaşlarımızla birlikte planlı, programlı, sürekli ve sürdürülebilir bir şekilde çaba sarf etmeyi hedefliyoruz.

Motorcu Dostu Trafik

Trafikte Empati
Proje kapsamında motosiklet kullanıcılarının trafikteki algısını yükseltmeyi ve diğer sürücüler ile karşılıklı empati kurmalarını amaçlıyoruz.


Toplumsal Farkındalık
Güvenlik donanımlarının kullanım bilincini yükseltmek, motorcuların trafikte her şart altında korunup kollanması gerektiğine dikkat çekmek istiyoruz.


Trafikte Emniyet
Trafikte güvenli sürüş ortamının, trafikteki tüm paydaşlar için çok önemli olduğunu anlatmayı 'Motorcu Dostu Trafik' projesinin amacı haline getirdik.


Sürücü Eğitimleri
Tüm motosiklet sürücülerinin bilinçlenmesi için, sabit ve gezici olarak 'bir motorcu gözünden yol deneyimleri' sohbet toplantıları ile teşvik etmek için sıra dışı modeller oluşturuyoruz.