Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Terminaller ve Lojistik

Lojistik

Aytemiz, tam donanımlı ve dünya standartlarındaki 16 akaryakıt ve 60 LPG dağıtım aracıyla 365 gün 24 saat boyunca aralıksız olarak Türkiye genelindeki 500'ü aşkın bayisine ikmal yapmaktadır.

Akaryakıt ve LPG filomuzda bulunan tüm araçlar ADR sertifikalıdır. Filomuzda görevli tüm tanker operatörlerimiz SRC 5 belgesi, psikoteknik muayene raporu, LPG tanker operatörü belgesi sertifikalı olup, belirli periyotlarda düzenli olarak İSG eğitimleri ve sağlık kontrollerinden geçmektedirler.

Bunun yanı sıra belirli periyotlar ile tüm tanker operatörlerimiz şirket bünyemizde ya da profesyonel kuruluşlarca hazırlanan sürüş, araç teknik bilgi, güvenlik ve ürün bilgisi eğitimlerine tabi tutulmaktadır. Ayrıca ileri sürüş tekniği eğitimi de verilmektedir. Tehlikeli madde taşımacılığı yapan araçlarımızda bakımlar yetkili servislerce yapılmakta ve en ufak eksikliğe izin verilmemektedir.

Karayolları Trafik Kanunu, Tehlikeli Maddelerin Karayolunda Taşınması Hakkında Yönetmelik, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun ilgili kanun ve yönetmelikleri uygulanmaktadır.

Tüm araçlarımız uydu takip sistemi ve Online araç içi-dışı kamera sistemleri ile 7/24 takip edilmektedir. Ayrıca araçlarımızın ve tanker operatörlerimizin, faaliyete uygunluğu, periyodik ve gizli denetimler ile garanti altına alınmaktadır.Taşıma Faaliyetleri