Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Aytemiz Kart

Aytemiz Mobil Ödeme Adımları

1.Adım: Aytemiz istasyonlarından Aytemiz Kart alınır. Cep telefonunuzdan ONAY yazın, bir boşluk bırakın, 16 haneli kart numarasını AD ve SOYADINIZI aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 8869’a kısa mesaj olarak gönderilir böylece Aytemiz Kart aktivasyon işlemi tamamlanır.

2.Adım: Aytemiz mobil uygulaması indirilir. Giriş ekranından Kart Numarası veya Cep Telefon Numarası seçeneğiyle, şifre bilgisini girerek giriş yapabilirsiniz. (Şifrenizi hatırlamıyorsanız, “Şifremi unuttum” kısmından şifre alarak devam edebilirsiniz.)

mo2

3.Adım: Giriş yaptıktan sonra açılan ekranda “Ödeme Sistemleri” alanına tıklanır. Mobil Ödeme seçilir.

       mo3_1       mo3_2      

4.Adım: BKM Express veya Paycell hangi ödeme yöntemiyle Mobil Ödeme işlemi yapılacağı seçilir.

mo4

5.Adım:BKM Express ile ödeme yapmak için Mobil Ödeme sonrasında çıkan seçeneklerden BKM Express ile öde seçilir. Açılan ekrandan Aytemiz cüzdana yüklemek istediğiniz tutarı girip “Bakiye Yükle” butonuna basılır. BKM Express üye girişi ekranından kendi bilgilerinizi girerek “Giriş” butonuna tıklayınız. Giriş yaptıktan sonra açılan ekranda yükleme yapılacak kart ve tutar bilgisini kontrol ederek “devam” butonuna tıklayınız. Bakiye yüklemi işlemi gerçekleştirilmiştir.

mo5

 6.Adım: Yüklenen tutar “Mevcut Bakiye” kısmında görülmektedir. Akaryakıt alımı için “Şifre Oluştur” sekmesine tıklanır. Alınacak yakıt tutarı girilir ve “Yakıt Al” butonuna tıklanır.

mo6

7.Adım:Paycell ile ödeme yapmak için Mobil Ödeme sonrasında çıkan seçeneklerden Paycell ile öde seçilir. Açılan ekrandan “Kart Ekle” kısmına tıklanarak Paycell Kart bilgileri eklenir ve “Kaydet” butonuna basılır. Eklenen Kart ile işlem yapmak için “Paycell ile Öde” butonuna tıklanarak ödeme işlemi başlatılır.

mo7

8.Adım: Paycell ile Aytemiz Cüzdanınıza bakiye yüklemek için tutar alanına yüklemek istediğiniz tutar yazılarak “Bakiye Yükle” tıklanır. Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekrana girerek “Onayla” butonuyla ödeme işlemi tamamlanır.

mo8