Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Vaay

Vaay Nedir?

Hayatımızın yeni normalinde Aytemiz’in müşterilerine önerdiği “Mobil Ödeme” ve “Araçtan Öde” konforunu %5'e varan avantajlı fiyatlarla sunan yepyeni bir elektronik satış deneyimidir. Özetle yakıt alımınız arttıkça “Vaay Avantajınız”da artar. Yani deponuz doldukça daha fazla kazanırsınız.

Uygulamayı indirmek için butonlara tıklayabilir ya da QR kodu okutabilirsiniz.

Nasıl Üye Olurum?

Aytemiz mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra ana sayfada bulunan “Vaay” butonuna tıklayıp üyelik formunu doldurarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Eğer Aytemiz mobil müşterisiyseniz profilinizdeki eksik bilgileri tamamlayarak kolayca “Vaay” deneyimini yaşayabilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yaparım?

Vaay ile yakıt alışverişlerinizi Mobil Ödeme veya Araçtan Öde ile yapabilirsiniz.

Mobil Ödeme

Yakıt alışverişinizi Mobil Ödeme gerçekleştirmek isterseniz, Aytemiz mobil uygulamasındaki elektronik cüzdanınıza ödeme geçitleri üzerinden (BKM Express ya da Paycell) bakiye yükleyip kolayca oluşturacağınız 6 haneli kodu istasyon görevlisine göstermeniz yeterli olacaktır.

Araçtan Öde

Vaay’ı Araçtan Öde ile kullanmak isterseniz, daha önceden aldığınız ya da istasyonlarımızdan alabileceğiniz temassız özellikli Aytemiz Kart’ı, kredi kartınız ile eşleştirip yakıt alırken Aytemiz Kartınızı istasyon görevlisine vermeniz yeterli olacaktır.

Her iki yöntemde de yakıt dolumu sonrası size bilgi fişi verilecek, cep telefonunuza kısa mesaj iletilecek ve kayıt sırasında tanımladığınız e-posta adresinize faturanız elektronik olarak gönderilecektir.