Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Vaay

Vaay Kullanım Koşulları

 • Aytemiz Bireysel Elektronik Satış Sistemi (VAAY) üyeliğinin aktif hale getirilebilmesi için; müşteri tarafından AYTEMİZ mobil uygulamasının indirilip, Vaay sekmesinden bilgilerinin eksiksiz girilmesi gereklidir.  Müşteri, sisteme giriş yaparken verdiği bilgilerin özellikle aracına ait plaka ve yakıt cinsinin doğruluğunu, bilgilerin hatalı olması nedeni ile doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Müşteri verdiği kullanıcı bilgileri ile şifrelerini başkalarıyla paylaşmamak ve güvenliğini sağlamak için gereken her türlü önlemi almakla yükümlüdür.
 • Müşteri’ ye akaryakıt istasyonlarından yaptığı her alım için; akaryakıt alımını yapan sürücünün talebi halinde, alım bilgilerini içerir mali değeri olmayan dolum bilgi fişi verilecektir. AYTEMİZ müşteri tanıma sistemleri vasıtası ile müşteri tarafından yapılan alımlara ait e-arşiv faturaları müşteriye elektronik posta gönderilecektir.
 • Aytemiz Vaay kullanıcısı (Müşteri), Vaay ile yaptığı yakıt alımların da kendisinden tahsil edilen tutar ile aracına ikmal edilen tutar arasında fark olması durumunda, Aytemiz’in Müşteri’ye ait mobil cüzdandan veya kredi kartından veya harici olarak Müşteri’den farkı talep ederek tahsil etme hakkı olduğunu kabul etmiştir.
 • AYTEMİZ müşteri tanıma sistemleri üyeliği kapsamında toplanan kişisel veriler, KVKK kapsamında işlenebilir ve üyenin kişisel verileri, açık rıza aranmaksızın, gerektiğinde ilgili ve yetkili makamlara aktarılabilecektir. Üye bilgileri AYTEMİZ iş ortakları ile paylaşılabilecektir.
 • Üye, bilgilerinin yanlış, eksik ya da ilgisiz olduğunu düşünüyor ise bilgilerin düzeltilmesi ya da silinmesi taleplerini ya da KVKK’da öngörülen haklarını info@AYTEMİZ.com.tr kayıtlı elektronik posta adresine veya Kozyatağı mh. Kaya sultan sk. No: 80/2 34742 Kadıköy-İstanbul adresine iletebilir. Üyenin haklarına ilişkin bilgiler AYTEMİZ’in www.aytemiz.com.tr  internet sitesinde aydınlatma yükümlülüğü kapsamında yayımlanmaktadır.
 • Müşteri’ye Vaay ile yapılacak satışlarda geçerli olacak indirim oranları AYTEMİZ tarafından belirlenerek AYTEMİZ’in EPDK’ ya bildirdiği pompa satış fiyatı üzerinden uygulanacaktır.  AYTEMİZ satış koşulları veya indirim oranlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • AYTEMİZ’in istasyonlarında kurduğu otomasyon sistemi ile ürün satın/teslim alan aracın plakası, teslim edilen ürünün cinsi ve miktarı, teslim zamanı elektronik ortamda tespit edilmekte ve yürürlükteki kurallar uyarınca EPDK’ya da bu veriler aktarılmaktadır. Bu nedenle resmi ve kesin delil niteliğinde olan bu kayıtların ve AYTEMİZ’in ticari defter ve kayıtlarının müşteri bakımından da bağlayıcı ve kesin delil olacağı kabul edilmiştir.
 • Aytemiz Vaay uygulamasında Aytemiz puan veya indirim kartları kullanılamaz. Aytemiz Puan Kartları, Aytemiz Vaay işlemlerinden puan toplayıp harcayamaz. Aytemiz İndirim Kartları, Vaay uygulaması üzerinden müşteriye ikinci bir indirim sağlamaz.
 • Aytemiz Vaay uygulamasının sunduğu avantajlar, Aytemiz’in diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
 • Aytemiz Vaay uygulaması üzerinden alınan kodlar motorin ve benzin alışverişlerinde kullanılabilir. Bu kodlar ile LPG / otogaz alımı yapılamaz.