Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Vaay

Vaay Nedir?

Aytemiz’in sunduğu yenilikçi ve temassız yakıt alışveriş deneyimine hoş geldiniz.

Aytemiz Vaay, istasyona dahi gelmeden bulunduğunuz yerden kolayca yakıt almanızı sağlayan, istasyona geldiğinizde ise aracınızdan inmeden, dijital yakıt kodu vasıtası ile temassız ve hızlı bir şekilde ödeme yapmanıza olanak sunan bir mobil uygulamadır.

Üstelik Vaay uygulaması sayesinde, her yakıt alışverişinizde %3’ye varan avantajdan anında faydalanırsınız.

Aytemiz Vaay uygulamasında satın almak istediğiniz yakıt miktarını girdikten sonra, edineceğiniz dijital yakıt kodunuzu ön saha görevlisine göstererek; yakıt alımınızı temassız, pratik ve avantajlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca Aytemiz Vaay mobil uygulaması içerisinden en yakın Aytemiz istasyonuna yol tarifi alabilir; güncel akaryakıt fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Aytemiz Vaay avantajlarından yararlanmaya başlamak için uygulamayı indirerek hemen yeni bir üyelik oluşturabilir, eğer hali hazırda Aytemiz Kart müşterisiyseniz, uygulama üzerinden profilinize giriş yaptıktan sonra ‘’Vaay’’ sekmesindeki eksik bilgileri tamamlayarak kolayca Vaay dünyasının bir parçası olabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için butonlara tıklayabilir ya da QR kodu okutabilirsiniz.