Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Press Room

Recent News

Aytemiz Grows without Slowing Down

by User Not Found | Jan 27, 2016
Aytemiz Hızlı Büyümesine Ankara’daki Birleşik Akaryakıt Açılışı ile Devam Ediyor

Aytemiz Hızlı Büyümesine Ankara’daki Birleşik Akaryakıt Açılışı ile Devam Ediyor

2010 ve 2015 yıllarında bayi transfer rekoru kırarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt markası olan Aytemiz, yeni açılan istasyonlarla bayi ağını kararlı ve emin adımlarla genişletmeye devam ediyor. Türkiye genelinde 480 istasyona ulaşan, bayilerine kapısını her zaman açık tutan, dürüst, samimi ve sorun çözme kabiliyetiyle her koşulda güven aşılayan Aytemiz, Ankara’daki 11’inci istasyonunu Gimat’ta hizmete açtı. Gimat esnafı başta olmak üzere, Ankara tüketicisinin ihtiyaç duyduğu güler yüzü müşterilerine en iyi hizmet anlayışı ile sunmaya başlayan Birleşik Akaryakıt İstasyonu, 15 Ocak Cuma günü düzenlenen törenle açıldı. Birleşik Akaryakıt İstasyonu’nun açılış törenine çok sayıda davetli katıldı.

Açılış töreninde konuşan Aytemiz Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, kısa süre içerisinde sektörün ilk 5 oyuncusundan biri olmayı hedeflediklerini belirterek, “Yeni transfer ettiğimiz istasyonlarla bu hedefimize her geçen gün biraz daha yaklaşmaktayız. Başta il ve ilçe merkezleri olmak üzere şehir merkezlerindeki istasyonları bayi ağımıza katarak, her geçen gün daha fazla tüketiciye ulaşıyoruz. Ankara ili İstanbul’dan sonra akaryakıt tüketiminde ikinci, Lpg’de ise birinci sıradadır. Akaryakıt ve Lpg tüketiminin bu kadar önemli olduğu Türkiye’nin kalbi Başkentimiz, şirketimizin büyüme hedefleri içinde öncellik ve önem arz etmektedir. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz iş ortağımız Birleşik Akaryakıt bunun açık bir göstergesidir. Kendilerine, ailemize katılmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Aytemiz’i son beş yılda akaryakıt sektörünün en hızlı büyüyen markası yapan ve daima bize güvenen bütün bayilerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı. Tören, protokol konuşmalarının ardından açılış kurdelesinin kesimi ile sona erdi.

DSC_0051 (Custom)

aytemiz_istasyon_ank (Custom)

DSC_0086 (Custom)


Leave a comment